REALIZACJA ZAMÓWIENIA

  1. Realizacja zamówienia następuje dopiero po zaksięgowaniu sumy wynikającej z zamówienia na rachunku bankowym firmy HIEROGLIF.
  2. Po złożeniu zamówienia Klient jest automatycznie informowany listem e-mail o zarejestrowaniu zamówienia w systemie.
  3. Każde zarejestrowane zamówienie jest przez nasz sklep potwierdzane pocztą e-mail lub w indywidualnych przypadkach telefonicznie w ciągu najbliższych 24 godzin od momentu jego zarejestrowania (dotyczy dni roboczych). Potwierdzenie to zawiera m.in. informację o terminie realizacji zamówienia. Ponadto, każdorazowo po zmianie statusu zamówienia (np. opóźnieniu w realizacji, wysyłce towaru do Klienta itp.) sklep wysyła informację e-mail do Klienta. W przypadku niemożności skontaktowania się z zamawiającym z powodów od sklepu niezależnych (np. błędnie wpisany lub fikcyjny adres e-mail, lub nr. telefonu) oraz w przypadku podania niepełnych danych adresowych - ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE.
  4. Zarejestrowany Klient ma możliwość sprawdzenia statusu zamówienia po zalogowaniu się na swoim koncie w sklepie.
  5. Standardowy czas realizacji zamówienia od momentu jego potwierdzenia przez sklep wynosi 2-5 dni roboczych - w przypadku towarów wymagających sprowadzenia spoza granic kraju nie powinien wynieść więcej niż 14 dni.

Do wyżej podanych okresów czasowych należy każdorazowo doliczyć czas realizacji przesyłki przez wybranego dostawcę - w przypadku przesyłek PRIORYTETOWYCH jest to najczęściej do 48 godzin.


Na wszystkie pozostałe pytania, dotyczące sklepu i sprzedawanych w nim towarów chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail: sklep@truso.eu lub telefonicznie pod nr. +48 022 632 18 27.